Zdravím Vás a ďakujem za návštevu mojej stránky.

Ak by ste mali záujem o moje služby, rád Vám budem k dispozícii.
Častokrát dostávam otázku, či fotím len modelky alebo či fotím len nude. Odpoveď je 2x nie :). Keď sa mi dá nafotiť bežnejší človek, žena, veľa krát mám pocit, že s výsledkom dvíham aj zdravé sebavedomie, častokrát sa čudujem, že i naozaj krásne baby ho majú veľmi nízke kvôli nejakému vymyslenému ideálu krásy, kvoli pár cm na prsiach, či brušku.
Profesionálna fotka je niečo úplne iné ako to, čo poznáme „z mobilovej fotky“. Technika za tisíce € v optike, fullframe snímač zrkadlovky, práca so svetlom, réžia, vedenie pri fotografovaní a následne precízna postprodukcia v 16bitovej hĺbke, úprava fotiek vycibrenými rokmi vyvíjaným citom a profesionálym workflow-om. Môj vkus by som zhrnul do vety- Milujem, keď sa stretáva prirodzenosť s estetickou dokonalosťou :). A teda toto všetko má za následok, to ako fotka vyzerá, nie je to žiadna náhoda :). Okrem výsledku je ale veľmi doležité ako sa s fotografom cítite, aký je jeho ľudský a empatický rozmer a aj rozmer režiséra. Keď je všetko fajn, fotenie býva pre baby aj skvelým relaxom, príjemným vypnutím od kažodenných stereotypov.

Z nafotených fotiek vyberáte Vy tie naj, len tie sa odovzdávajú, len tie sa upravujú, len za tie sa platí. Verím viac v kvalitu než v podpriemernú kvantitu. Cena je 40€ za 1 fotku. Pri odbere 10+ možná zľava. Fotografie nezverejňujem bez súhlasu danej osoby, v cene teda máte aj práva na fotky, ktoré v tomto prípade nevlastním. To je trošku podstatné pri odvážnejších fotkách pre svoj súkromný archív, či pre partnera. Zaručujem plnú diskrétnosť. Pri iných žánroch je otázka práv  takmer nepodstatná.

Cenník sa ďalej delí 
– pre firmy, značky, vydavateľstvá, magazíny, reklamné vizuály, editoriály, kampane, kalendáre.
Cena sa určuje individuálne.

– svadobný cenník (na vyžiadanie, ale od 300€-1200€)
– CG živé fotky, moderné médium, cez ktoré sa Vaša reklama stane oveľa efektívnejšou.

Okrem žánrov, ktoré mám na tejto oficiálnej webstránke, fotím aj interiéry a pre náročnejších aj family fotky.

A keďže robím rád, čo robím, raz za čas si spravím svoj štýl, svoj projekt, kde si babu vyberám. Ak by si bola rada súčasťou mojich projektov, môžeš ma kontaktovať napr cez mail, ig, či fb. Potrebovať budem pár čísiel, vek, výška váha, prsia(A,B,C…), odkiaľ si, pár fotiek postavy, tváre (snapy) + preberieme žánrové možnosti. Je ideálne, keď má baba rada môj štýl a nechá sa viesť, keď je tu aj nejaká dôvera a podobný vibe.

S úctou Majo Jurčík

mjurcik@yahoo.com

instagram

Facebook fan page

Phone: +421 910 184 197

IČO: 45 949 166


Welcome to my site.

It is my pleasure, when people from all around the world visit my web.

Born 1987, Dolný Kubín, Majo Jurčík is a Slovakian Commercial and Fine Art photographer inspired by sensual women from Central Europe. Woman is his source of endless inspiration. His projects are mainly about tasteful fineart nude, timeless connection nature and woman’s body. Sometimes even provocative style with woman in submissive role and also agility projects celebrating possibility of human body. He started his career in 2010, after being Graduated in Multimedia Technology, that year he has been included in Prague Photo Exhibition “The Best Nude of the Year”. After that he quickly has collected a number of publications in magazines and Fashion and Music clients.

Feel free to contact me for cooperation with a description of the project (moodboard, budget, production)

mjurcik@yahoo.com

Phone: +421 910 184 197

instagram: majojurcik